• 26112316 , 28334716
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par mums

Firma SIA „Perimetrs” dibināta 2005.gadā ar mērķi kļūt par uzticamu un stabilu partneri Jums un Jūsu īpašumam.

Mēs esam gatavi realizēt Jūsu projektu, un ceram, ka mūsu sadarbība būs interesanta, radoša un perspektīva.

Mūsu kompānijas galvenais darbības virziens

Daudzveidīgu nožogojumu izgatavošana un uzstādīšana privātiem un industriāliem objektiem, kā arī atšķirīgu modifikāciju vārtu izgatavošana.

Mūsu galvenais mērķis

Mūsu darba princips ir «Augsta kvalitāte par saprātīgu cenu». Katra klienta pasūtījumu mēs izpildām ar augstu atbildības sajūtu. Mūsu speciālisti vienmēr palīdzēs ar konsultāciju. Firmas pārstāvis var ierasties pie Jums, lai veiktu mērījumus un vērtības aprēķinu, līguma un nepieciešamo dokumentu noformējumu.

Mūsu perspektīvas

Šobrīd SIA „Perimetrs” ir viena no dinamiski attīstītākajām kompānijām šajā nozarē. Mēs pastāvīgi paplašināmies, lai mūsu klienti varētu saņemt kvalitatīvu servisu optimāli īsos termiņos.

Kontakti

Sazinieties ar mums un saņemiet piedāvājumu:

+37126112316

Par mums

   Mūsu darba princips ir «Augsta kvalitāte par saprātīgu cenu». Katra klienta pasūtījumu mēs izpildām ar augstu atbildības sajūtu.
  Mūsu speciālisti vienmēr palīdzēs ar konsultāciju. Firmas pārstāvis var ierasties pie Jums, lai veiktu mērījumus un vērtības aprēķinu, līguma un nepieciešamo dokumentu noformējumu.
© 2024 Perimetrs. All Rights Reserved.